ANASAYFA BELDEMİZ BAŞKANLARIMIZ MECLİSİMİZ PERSONEL NOSTALJİ GALERİ VİDEOLAR WEBMASTER
ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
» Bugün Gelen 116
» Toplam Ziyaretçi 987435

KÖŞE YAZARLARIMIZ:

             
    
       Mehmet KORKMAZ
     MEHMANLI'YI ÖZLEDİM:
 

FOTO ALBÜM ARŞİVLERİ

MEZARLIK ZİYARETİ:

BİZİM ESNAFLAR:

Acının tarifi:

Acının tarifi:

Değerli dostlarım, Biliyorsunuz geçen haftasonu 3 hemşehrimizin ölümü ile sonuçlanan bir trafik faciası yaşadık. Dikkatimizi çeken Pazartesi günü websayfamızın tıklanma rekoru kırmasıydı.Tam 3500 kişinin gözü kulağı Suskun Osman Koca'dan gelecek iyi bir haberdi ama maalesef olmadı. Sayfamızı ziyaret eden kişiler acı haberide yine websayfamızda öğrendiler..

          Aslında bu tıklanma rekoru duyarlılıktan kaynaklanıyor..Beldemiz dışında yaşayan tüm hemşehrilerimiz de acıya karşı bizler gibi çok hassas...Gaziantep'de ikamet etmeme rağmen kendimde  beldemizdeki  hemen hemen tüm cenaze defin işlemlerinde bulunurum.Bu bizim en büyük değer kaynaklarımızdan birisidir.
 
          Hafızalarımızı yokladığımızda: Kesmetepe enson böyle bir acıyı 90 yılında köfte zehirlenmesi sonucu 4 kişinin ölümü ile yaşamıştı. Ozaman da haftalarca yas tutulmuştu.Şimdi ise acının dili,dini,rengi olmadan tüm Kesmetepe, böyle bir acının hüznünü yaşıyor.Her sohbette kaza ve vefat edenler hakkında konuşuluyor.Hele Suskun Osman'ın bahsi her ağızda gözyaşlarıyla düğümleniyor...Ne diyelim Acının tarifi bu olsa gerek..Kelimelerin bittiği yerdeyiz..Allah Böyle bir acıyı bizlere birdaha yaşatmasın..
Tarih 31 Aralık 2013, 21:00
Haberi Paylaş:  Facebook  Twitter
Dolar (Alış: 6.0400 TL - Satış: 6.0509 TL)  |  Euro (Alış: - 5.4762 TL - Satış: 5.5125 TL)  |  Sterlin (Alış 3.4261 TL Satış: 3.4710 TL)

Kesmetepe Güncel Duyuru :

Ayşe Teyzeyi kaybettik:

Ayşe Teyzeyi kaybettik: Kesmetepe sakinlerinden Hasan Öndoğan'ın eşi Ayşe teyze yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hakkın rahm...

SEÇİM 2019

SEÇİM 2019 Değerli hemşehrilerim, bir seçim dönemini daha geride bıraktık.Kesmetepe websayfası olarak beldemizin tamamını tems...

BELEDİYE BASKANIMIZ

SİTE İÇİNDE ARAMA:


Gelişmiş Arama

İSOPAK SU ARITMA

ANKET

Websayfamızın haber güncelliğini değerlendir.

Tüm Anketler

DÜĞÜN NİŞAN ALBÜMLERİ