ANASAYFA BELDEMİZ CANLI YAYIN GALERİMİZ KURUMLAR NOSTALJİ TARİHÇE VİDEOLAR WEBMASTER
ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
» Bugün Gelen 21
» Toplam Ziyaretçi 921092

KÖŞE YAZARLARIMIZ:

             
    
       Mehmet KORKMAZ
     MEHMANLI'YI ÖZLEDİM:
 

FOTO ALBÜM ARŞİVLERİ

MEZARLIK ZİYARETİ:

Acının tarifi:

Acının tarifi:

Değerli dostlarım, Biliyorsunuz geçen haftasonu 3 hemşehrimizin ölümü ile sonuçlanan bir trafik faciası yaşadık. Dikkatimizi çeken Pazartesi günü websayfamızın tıklanma rekoru kırmasıydı.Tam 3500 kişinin gözü kulağı Suskun Osman Koca'dan gelecek iyi bir haberdi ama maalesef olmadı. Sayfamızı ziyaret eden kişiler acı haberide yine websayfamızda öğrendiler..

          Aslında bu tıklanma rekoru duyarlılıktan kaynaklanıyor..Beldemiz dışında yaşayan tüm hemşehrilerimiz de acıya karşı bizler gibi çok hassas...Gaziantep'de ikamet etmeme rağmen kendimde  beldemizdeki  hemen hemen tüm cenaze defin işlemlerinde bulunurum.Bu bizim en büyük değer kaynaklarımızdan birisidir.
 
          Hafızalarımızı yokladığımızda: Kesmetepe enson böyle bir acıyı 90 yılında köfte zehirlenmesi sonucu 4 kişinin ölümü ile yaşamıştı. Ozaman da haftalarca yas tutulmuştu.Şimdi ise acının dili,dini,rengi olmadan tüm Kesmetepe, böyle bir acının hüznünü yaşıyor.Her sohbette kaza ve vefat edenler hakkında konuşuluyor.Hele Suskun Osman'ın bahsi her ağızda gözyaşlarıyla düğümleniyor...Ne diyelim Acının tarifi bu olsa gerek..Kelimelerin bittiği yerdeyiz..Allah Böyle bir acıyı bizlere birdaha yaşatmasın..
Tarih 31 Aralık 2013, 21:00
Haberi Paylaş:  Facebook  Twitter
Dolar (Alış: 3.7994 TL - Satış: 3.8062 TL)  |  Euro (Alış: - 3.5299 TL - Satış: 3.5533 TL)  |  Sterlin (Alış 2.3727 TL Satış: 2.4037 TL)

Kesmetepe Güncel Duyuru :

Örnek Davranış:

Örnek Davranış: Geçirdiği beyin kanaması sonucu aramızda ayrılan Meryem ablamızın organları bağışlanarak 6 hastaya umut oldu.Bu örn...

Websayfamız Hakkında:

Websayfamız Hakkında: Değerli Hemşehrilerim,Biliyorsunuz aylardır websayfamızdan herhangi bir paylaşım yapmıyoruz.Herkesin sosyal medya h...

SİTE İÇİNDE ARAMA:


Gelişmiş Arama

KESMETEPE'DE HAVA

 GAZIANTEP

ANKET

Websayfamızın haber güncelliğini değerlendir.

Tüm Anketler

DÜĞÜN NİŞAN ALBÜMLERİ