ANASAYFA BELDEMİZ CANLI YAYIN GALERİMİZ KURUMLAR NOSTALJİ TARİHÇE VİDEOLAR WEBMASTER
ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
» Bugün Gelen 90
» Toplam Ziyaretçi 973391

KÖŞE YAZARLARIMIZ:

             
    
       Mehmet KORKMAZ
     MEHMANLI'YI ÖZLEDİM:
 

FOTO ALBÜM ARŞİVLERİ

MEZARLIK ZİYARETİ:

WEB SAYFAMIZ HAKKINDA:

WEB SAYFAMIZ HAKKINDA:

Değerli kesmetepe.com takipcileri,sitemiz yaklaşık onbir yıldır Kesmetepe’ye hizmet vermektedir. Ben sitenin yayına başladığı günden itibaren elimden geldiğince yeğenim Ahmet hocaya site hususunda her türlü konuda destek olmaya çalıştım.Zaten kendiside birçok paylaşımı benim de fikrimi alarak yapmaktaydı.

Bizler bu siteye bir karşılık beklemeden, Kesmetepe’ye faydalı birşeyler yapmaya çalıştıkca bazı kendini bilmez insanlarla uğraşır hale geldik.İsmini cismini bilmediğimiz rastgele isim kullanarak siteye yorum yazan kişiler sitenin bir tartışma ortamına dönüşmesini sağlamaktadırlar. Bu yorumların bir çoğunu farkettiğimizde silmekteyiz oysa gerçek ismiyle yorumda bulunsa kendi fikrini açıklasa siteye katkıda bulunmuş olur. Sitede hiç kimseye küfür, hakaret ve rencide edici yorumlara izin vermeyiz.Taktir edersiniz ki bizlerde yirmi dört saat siteyi takip edemiyoruz bazen gereksiz yorumlar fark edilene kadar birçok insan tarafında okunabilmektedir bu gibi durumlarda site yönetimini telefonla uyarmanızda yarar vardır. Geçmişte Kesmetepe’de cereyan eden olumlu olumsuz birçok paylaşım yayınlanmıştır. Eğer yayınlanmayan paylaşım var ise buda iletişim eksikliğinden kaynaklanmaktadır.Bundan sonraki zamanlarda daha önceleri olduğu gibi her kim olursa olsun ayırt etmeksizin Kesmetepe’de haber değeri taşıyan konular haber verildiği ve gerekli resim ve dökümanlar ulaştırıldığ taktirde hemen yayınlanacaktır.Kesmetepe’de kim halk yararına taş üstüne taş koyarsa seve seve yayınlamaya devam edeceğiz.Kilittaşı ile ilgili haberimize kendini bilmez birisi yorumda bulunmuş.O kişiye ve onun gib düşünenlere diyoruz ki: Bizlerin birilerine yaranmaya veya şirin gözükmeye ihtiyacımız yoktur. Eğer yaransaydık şimdiye kadar hizmet ettiklerimize yaranırdık çok şükür doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilecek kadar bilincimiz ve cesaretimiz vardır. Hiç kimsede herhangi bir beklentimizde yoktur ve olamaz halk yararına faydalı bulduğumuz her doğrunun yanında olur elimizde gelen yardımıda yaparız. Yanlış bulduğumuz konularında karşısında dururuz.Bu konuda yeğenim Ahmet Hoca ve sitemizin yasal sahibi Mustafa Korkmaz ile hemfikiriz.Lütfen eleştiri yaparken beldemizdeki etik değerlere zarar verecek cümleler kullanmayalım.Bizler belde dışında ikamet ettiğimiz halde doğup büyüdüğümüz bu topraklara minnet borcumuzu unutmayacağız.Beldemizi internet üzerinden en güzel şekilde tanıtma gayretinde olmaya devam edeceğiz....Saygılarımla Dede KORKMAZ.
Tarih 12 Ocak 2015, 20:54
Haberi Paylaş:  Facebook  Twitter
Dolar (Alış: 5.2922 TL - Satış: 5.3018 TL)  |  Euro (Alış: - 4.7756 TL - Satış: 4.8072 TL)  |  Sterlin (Alış 3.0448 TL Satış: 3.0847 TL)

Kesmetepe Güncel Duyuru :

Mehmet Gülter Vefat etmiştir:

Mehmet Gülter Vefat etmiştir: Beldemiz sakinlerinden Emekli Nüfüs Müdürü Mehmet GÜLTER hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi 13 Aralık Perşembe g...

Nerede Kalmıştık:)

Nerede Kalmıştık:) Değerli hemşehrilerim, sosyal medya kullanımının yaygınlaşması sonucu haber ve multimedya güncellemesini ağırdan al...

SİTE İÇİNDE ARAMA:


Gelişmiş Arama

İSOPAK SU ARITMA

ANKET

Websayfamızın haber güncelliğini değerlendir.

Tüm Anketler

DÜĞÜN NİŞAN ALBÜMLERİ