ANASAYFA BELDEMİZ BAŞKANLARIMIZ MECLİSİMİZ PERSONEL NOSTALJİ GALERİ VİDEOLAR WEBMASTER
ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
» Bugün Gelen 101
» Toplam Ziyaretçi 987420

KÖŞE YAZARLARIMIZ:

             
    
       Mehmet KORKMAZ
     MEHMANLI'YI ÖZLEDİM:
 

FOTO ALBÜM ARŞİVLERİ

MEZARLIK ZİYARETİ:

BİZİM ESNAFLAR:

WEB SAYFAMIZ HAKKINDA:

WEB SAYFAMIZ HAKKINDA:

Değerli kesmetepe.com takipcileri,sitemiz yaklaşık onbir yıldır Kesmetepe’ye hizmet vermektedir. Ben sitenin yayına başladığı günden itibaren elimden geldiğince yeğenim Ahmet hocaya site hususunda her türlü konuda destek olmaya çalıştım.Zaten kendiside birçok paylaşımı benim de fikrimi alarak yapmaktaydı.

Bizler bu siteye bir karşılık beklemeden, Kesmetepe’ye faydalı birşeyler yapmaya çalıştıkca bazı kendini bilmez insanlarla uğraşır hale geldik.İsmini cismini bilmediğimiz rastgele isim kullanarak siteye yorum yazan kişiler sitenin bir tartışma ortamına dönüşmesini sağlamaktadırlar. Bu yorumların bir çoğunu farkettiğimizde silmekteyiz oysa gerçek ismiyle yorumda bulunsa kendi fikrini açıklasa siteye katkıda bulunmuş olur. Sitede hiç kimseye küfür, hakaret ve rencide edici yorumlara izin vermeyiz.Taktir edersiniz ki bizlerde yirmi dört saat siteyi takip edemiyoruz bazen gereksiz yorumlar fark edilene kadar birçok insan tarafında okunabilmektedir bu gibi durumlarda site yönetimini telefonla uyarmanızda yarar vardır. Geçmişte Kesmetepe’de cereyan eden olumlu olumsuz birçok paylaşım yayınlanmıştır. Eğer yayınlanmayan paylaşım var ise buda iletişim eksikliğinden kaynaklanmaktadır.Bundan sonraki zamanlarda daha önceleri olduğu gibi her kim olursa olsun ayırt etmeksizin Kesmetepe’de haber değeri taşıyan konular haber verildiği ve gerekli resim ve dökümanlar ulaştırıldığ taktirde hemen yayınlanacaktır.Kesmetepe’de kim halk yararına taş üstüne taş koyarsa seve seve yayınlamaya devam edeceğiz.Kilittaşı ile ilgili haberimize kendini bilmez birisi yorumda bulunmuş.O kişiye ve onun gib düşünenlere diyoruz ki: Bizlerin birilerine yaranmaya veya şirin gözükmeye ihtiyacımız yoktur. Eğer yaransaydık şimdiye kadar hizmet ettiklerimize yaranırdık çok şükür doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilecek kadar bilincimiz ve cesaretimiz vardır. Hiç kimsede herhangi bir beklentimizde yoktur ve olamaz halk yararına faydalı bulduğumuz her doğrunun yanında olur elimizde gelen yardımıda yaparız. Yanlış bulduğumuz konularında karşısında dururuz.Bu konuda yeğenim Ahmet Hoca ve sitemizin yasal sahibi Mustafa Korkmaz ile hemfikiriz.Lütfen eleştiri yaparken beldemizdeki etik değerlere zarar verecek cümleler kullanmayalım.Bizler belde dışında ikamet ettiğimiz halde doğup büyüdüğümüz bu topraklara minnet borcumuzu unutmayacağız.Beldemizi internet üzerinden en güzel şekilde tanıtma gayretinde olmaya devam edeceğiz....Saygılarımla Dede KORKMAZ.
Tarih 12 Ocak 2015, 20:54
Haberi Paylaş:  Facebook  Twitter
Dolar (Alış: 6.0400 TL - Satış: 6.0509 TL)  |  Euro (Alış: - 5.4762 TL - Satış: 5.5125 TL)  |  Sterlin (Alış 3.4261 TL Satış: 3.4710 TL)

Kesmetepe Güncel Duyuru :

Ayşe Teyzeyi kaybettik:

Ayşe Teyzeyi kaybettik: Kesmetepe sakinlerinden Hasan Öndoğan'ın eşi Ayşe teyze yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hakkın rahm...

SEÇİM 2019

SEÇİM 2019 Değerli hemşehrilerim, bir seçim dönemini daha geride bıraktık.Kesmetepe websayfası olarak beldemizin tamamını tems...

BELEDİYE BASKANIMIZ

SİTE İÇİNDE ARAMA:


Gelişmiş Arama

İSOPAK SU ARITMA

ANKET

Websayfamızın haber güncelliğini değerlendir.

Tüm Anketler

DÜĞÜN NİŞAN ALBÜMLERİ