ANASAYFA BELDEMİZ CANLI YAYIN GALERİMİZ KURUMLAR NOSTALJİ TARİHÇE VİDEOLAR WEBMASTER
ZİYARETÇİ TRAFİĞİ
» Bugün Gelen 5
» Toplam Ziyaretçi 917258

KÖŞE YAZARLARIMIZ:

             
    
       Mehmet KORKMAZ
     MEHMANLI'YI ÖZLEDİM:
 

FOTO ALBÜM ARŞİVLERİ

MEZARLIK ZİYARETİ:

Canlı Yayın Sistemi:

Canlı Yayın Sistemi:

Değerli Kesmetepe Halkı, Hemşehrilerimizden gelen bir çok soru üzerine Bu haberi yayınlıyoruz. Beldemize 2006 yılında kurduğumuz canlı yayın sistemi şuanda sorunsuz çalışmaktadır.

         Daha önceleri 2 kez arıza veren ip kameralar tarafımda yenisi alınarak değiştirilmiştir.İlk Kameramız yağmurun hışımına uğradı.Kamera koruyucusundaki bir çatlaktan sızan yağmur suyu kameramızı kullanılamaz hale getirmişti.2.Kameramız elektrik voltajından kaynaklanan bir sorun yüzün yanmıştı.Maalesefki Garanti bu tür arızaları karşılamıyordu.3. Kameramız daha sorunsuz bir yere takılmış yaklaşık 3 aydır sorunsuz çalışmaktadır.
          
           
            Kameramızın aylık Statik İp ücreti tarafımdan karşılanmaktadır.Aylık internet bağlantısı Kesmetepe'de market işleten yegenim Mustafa KORKMAZ tarafından sağlanmaktadır. Bizim bu işten zerre kadar bir menfaatimiz olmadığı gibi gerek maddi gerekse emek olarak bize külfeti vardır.Bütün bu masraf ve emeğimiz karşılığında sizlerden isteğimiz websayfamızı yorum,resim ve haberlerinizle sürekli güncel tutmanızdır.
 
             Canlı yayını izliyebilmeniz için sayfa açıldıktan sonra İnternet Exloper Adres satırınn altında sarı bir uyarı gelmektedir bu uyarının üzerine tıkladığınızda gelen Yazılımı otomatik olarak yüklemeniz gerekmektedir.Eğer bu Uyarı Yok ise Bilgisayarınızın Denetim Masasında İnternet Seçeneklerine girdiğinizde güvenliği tıklıyorsunuz açılan sayfada özel düzeyi tıkladığınızda Active X seçeneği ve eklentilerini Etkinleştiri işaretliyelim yine aynı sayfada Active X denetimi sorulması ve Çalıştırılması güvenli Active X denetimini Çalıştır seçeneklerini etkinleştirmeniz gerekmektedir.Daha sonra gelen ekrana Kullanıcı Adı: kesmetepe Şifre: kesmetepe girdiğinizde davulyeri online olarak görünecektir.:)
 

  

              Canlı yayını izliyebilmeniz için sayfa açıldıktan sonra İnternet Exloper Adres satırınn altında sarı bir uyarı gelmektedir bu uyarının üzerine tıkladığınızda gelen Yazılımı otomatik olarak yüklemeniz gerekmektedir.Eğer bu Uyarı Yok ise Bilgisayarınızın Denetim Masasında İnternet Seçeneklerine girdiğinizde güvenliği tıklıyorsunuz açılan sayfada özel düzeyi tıkladığınızda Active X seçeneği ve eklentilerini Etkinleştiri işaretliyelim yine aynı sayfada Active X denetimi sorulması ve Çalıştırılması güvenli Active X denetimini Çalıştır seçeneklerini etkinleştirmeniz gerekmektedir..
 
 
Tarih 16 Ağustos 2011, 14:26
Haberi Paylaş:  Facebook  Twitter
Dolar (Alış: 3.8098 TL - Satış: 3.8167 TL)  |  Euro (Alış: - 3.4313 TL - Satış: 3.4540 TL)  |  Sterlin (Alış 2.3715 TL Satış: 2.4026 TL)

Kesmetepe Gurbetçi Haberleri:

Kıbrıslı Gurbetçilerimiz:

Kıbrıslı Gurbetçilerimiz: Değerli Hemşehrilerim,18-22 Ağustos tarihleri arasında tatil amaçlı yavru vatan Kıbrıs'ta bulundum.Tatil boyunc...

SİTE İÇİNDE ARAMA:


Gelişmiş Arama

KESMETEPE'DE HAVA

 GAZIANTEP

ANKET

Websayfamızın haber güncelliğini değerlendir.

Tüm Anketler

DÜĞÜN NİŞAN ALBÜMLERİ